Datum objave: 23. veljače 2024.

Međužupanijsko stručno vijeće prometa i logistike u našoj školi

Dana 22. i 23. veljače 2024. godine u našoj školi održan je stručni skup Međužupanijskog stručnog vijeća za cestovni i željeznički promet te logistiku. Okupili su se nastavnici prometne grupe predmeta iz srednjih škola iz cijele Hrvatske.

Prvi dan prezentirane su teme iz modernizacije strukovnog obrazovanja, primjena aplikacija ITS-a u tvrtki Viatel, programsko rješenje za digitalnu vidljivost i krizne situacije u cestovnom prometu.

Drugi dan nakon prezentacije o autocesti A5 posjetili smo gradilište cestovnog podvožnjaka u Belom Manastiru i gradilište dionice autoceste A5 (Beli Manastir – Granica Republike Mađarske).

Na ovom Međužupanijskom vijeću sudionici su usvojili nova iskustava, znanja i informacije koje će moći implementirati u nastavni proces.

Velika hvala predavačima na znanju i vremenu koje su darovali svim sudionicima stručnog vijeća!

Goran Topalović, dipl. ing.