Datum objave: 28. ožujka 2024.

Svjetski i Europski tjedan novca (GMW 2024.)

Ove godine Svjetski i Europski tjedan novca 2024. (18. – 24. ožujka) obilježili smo u našoj školi nizom aktivnosti usmjerenih na sve učenike s ciljem unapređenja financijske pismenosti.
Provedene su razne aktivnosti kao što su popunjavanje računa, uređivanje panoa, sudjelovanje u online kvizu, u online panel raspravi na temu financijske pismenosti – Štednja za budućnost – Štedi, uloži i život posloži u organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih i dr.
Učenici su usvajali nastavne sadržaje kroz suradnički i timski rad, kritičko mišljenje, projektno učenje i na zabavan način koji dugoročno doprinosi njihovom odgovornom financijskom ponašanju u svakodnevnom životu.

Olivera Stojaković, Sanja Borojević