Datum objave: 26. ožujka 2024.

Turistička ponuda Baranje

Prisustvovali smo zanimljivom predavanju u Drugoj srednjoj školi Beli Manastir o turističkoj ponudi Baranje, njenim atrakcijama i turističkim potencijalima koje je učenicima predstavila djelatnica Turističke zajednice Baranje, Sara Ilić. Naime, jedna od aktivnosti projekta Zdrava staza okusa je upoznavanje učenika s turističkom ponudom Baranje, ali i mogućnostima za njezin daljnji razvoj.

Nakon predavanja, prisutni učenici, nastavnici i gosti iz Turističke zajednice Baranje mogli su se počastili zdravim zalogajčićima koje su pripremili učenici zanimanja kuhar s nastavnikom Hrvojem Šimunovićem.

Olivera Stojaković, dipl. ing.